Акредитація установи



Акредитація установи – це захід державного контролю, що проводиться з метою визначення наявності у медичної установи всіх необхідних умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення. Акредитація забезпечує дотримання установою стандартів охорони здоров'я та відповідності медичних працівників кваліфікаційною вимогою. Оскільки акредитація всіх медичних закладів є обов'язковим процесом для всіх учасників системи охорони здоров'я, проходячи таку акредитацію, медична установа підтверджує свій статус і здатність далі здійснювати свою лікарську діяльність! Акредитація необхідна всім форм власності!

Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 14.03.2011р. №142 «Про вдосконалення державної акредитації закладів охорони здоров'я» говорить про те, що акредитація лікувально-профілактичних установ відбувається за державними стандартами. Державний стандарт – це вимоги до процесу, умов та результатів медико-санітарної допомоги в лікувально-профілактичній установі. На основі Стандартів проводиться експертиза відповідності закладу будь-якої форми власності та встановленим критеріям, проводиться оцінка досягнення стандартів за кожним пунктом та підпунктом. Оцінці підлягають стандарти, що відповідають профілю закладу та виду лікувально-профілактичної допомоги, що надається установою. Результати проведеної оцінки вносяться до експертного висновку про відповідність установи стандартам акредитації.

Відсутність у закладу ліцензії на медичну практику та свідоцтва про атестацію клініко-діагностичної та інших вимірювальних лабораторій (у разі їх наявності у структурі закладу) унеможливлює проведення експертизи відповідності та її подальшу акредитацію.

Також звертаємо Вашу увагу, що акредитаційна комісія розглядає подані документи і формує експертні групи для оцінки відповідності медичної установи всією вимогою протягом двох місяців. Про це свідчить затверджений порядок Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року №765 "Про затвердження Порядку державної акредитації закладу охорони здоров'я" (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 08.02.2017 р. №68).

Також звертаємо Вашу увагу, що наша команда надає консультації щодо підвищення кваліфікаційної категорії медичного персоналу вашої клініки!

Вся робота з нами виконується відповідно до наступних етапів:

Етап 1 – приймаємо заявку від клієнта та проводимо аналіз на наявність необхідних документів для подальшої подачі їх у відповідні органи;

Етап 2 – за довіреністю від клієнта заповнюємо заяву про проходження акредитації установи та виконуємо подання всіх необхідних документів до Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ);

Етап 3 –  приймаємо експертну комісію в лікувально-профілактичній установі та проводимо експертну оцінку;

Етап 4 –  результати проведеної оцінки вносяться до експертного висновку про відповідність установи стандартам акредитації.

Залишайте Вашу заявку на нашу електронну пошту, будемо раді співпраці з Вами!