Рентгено-диагностический кабинет от А до Я
Рентгено-діагностичний кабінет від А до Я – це послуга, спеціально розроблена нашою компанією з метою економії часу замовника! Створення кабінету з джерелом іонізованого випромінювання - процес копіткий і довгий, і пов'язано це з підвищеним ризиком на виробництві, а також ускладненою процедурою оформлення всіх дозвільних паперів з боку державних органів. Ризики на виробництві виникають завдяки можливому збільшенню річної понад норму накопичення поглиненої дози радіації для пацієнтів, лікарів та обслуговуючого персоналу, аж до виникнення гострої променевої хвороби! Також чимало тяганини з оформленням усіх дозвільних документів створюють самі державні органи, перешкоджаючи легкому, зручному та простому способу проходження всіх процедур, перевірок та отримання всієї документації на кабінет!
При створенні рентгено-діагностичного кабінету ми готові консультувати вас і надавати товари та послуги від А до Я - від Ліцензії на медичну практику до отримання Санітарного паспорта на кабінет!
Процес створення кабінету, умовно, можна поділити на п'ять етапів:
Етап 1. Правова частина.
Початкова стадія створення кабінету, де необхідно визначиться з правової схемою організації роботи лікарні чи діагностичного центру. Це може бути фізична особа або фізична особа – підприємець, а також може бути юридична особа. Форма господарської діяльності визначає не лише відсоток податкових зборів та можливу кількість найманих співробітників, а ще й можливість надавати широкий спектр різноманітних медичних послуг (стоматологія, урологія тощо). Рентгенологія – вважається окремим розділом медицини, який потребує наявності навченого, дипломованого спеціаліста. Також цей розділ медицини має бути вписаним у відомість медичної ліцензії до створення рентген.кабінету, але, як показує практика, реально вписують цей розділ під час функціонування кабінету, що не є легітимним процесом. На даному етапі наша компанія допомагає одержанню медичної ліцензії або внесення розділу «Рентгенологія» до відомості, яка є частиною ліцензії. Також сприяємо проходженню курсів рентгенолога для ФО або ФОП.
Етап 2. Розрахунок захисту кабінету.
Коли правову частину організації виконано, ми переходимо до захисту діагностичного кабінету. Для початку необхідно визначиться, що обране замовником приміщення підходить під обраний апарат, цю інформацію узгоджують із державною службою з питань праці – «Держпродспоживслужба», раніше цими питаннями займалася СЕС «Держсанепідслужба».
Треба узгодити:
Після погодження виконуємо розрахунок захисту кабінету. "Розрахунок стаціонарного захисту будівельних споруд, від іонізованого випромінювання" - це визначення ступеня захисту кожної зі стіни, підлоги та стелі.
Для початку такого розрахунку замовнику необхідно знати основну інформацію:
Решта інформації вказана у бланку для розрахунку захисту!
Етап 3. Створення кошторису захисту кабінету/комерційної пропозиції
Коли відомий рівень захисту приміщення, ми можемо вибрати варіант захисного матеріалу. Бувають такі матеріали: свинцеві листи, баритовий картон, баритова штукатурка, а також нові розроблені матеріали імпортних виробників, які в Україну поставляються на індивідуальне замовлення: баритовий полікарбонат, свинцеві шпалери, тканина з розпиленим свинцем на ній тощо.
Вибір матеріалу залежить:
При створенні комерційної пропозиції ми зважуємо всі фактори для вибору матеріалу, і визначаємося на економічному та якісному варіанті для замовника, який не впливає на якість монтажу та ступінь захисту!
Етап 4. Виконання робіт із захисту кабінету
Як тільки ми підібрали оптимальні матеріали та конструкції для захисту кабінету, після доставки матеріалів на об'єкт готові приступати до монтажу захисних елементів.
Оскільки головне завдання створити приміщення, що ізолює від можливості проникнення іонізованого, рентгенівського випромінювання, слід враховувати, що сантехнічні, вентиляційні роботи, а також роботи з монтажу проводки електричних мереж у рентгено-діагностичному кабінеті проводяться виключно дотримуючись усіх вимог виконроба, який відповідає за якість монтажу захисних елементів!
Після завершення роботи наша компанія видає всі необхідні сертифікати та протоколи вимірювань на матеріали або конструкції, які були змонтовані. Також видаємо акти прихованих робіт на кожний вид захисту!
Етап 5. Отримання технічного та санітарного паспортів
Після завершення монтажу всіх захисних елементів ми приступаємо до отримання технічного паспорта, здійснюючи чотири виміри.
Видача технічного паспорта – це фіксація безпечного стану кабінету, що свідчить про технічну готовність до подальшої його експлуатації. Цей документ необхідний подальшого отримання санітарно-епідеміологічного укладання(санітарний паспорт) цього кабінету.
Після всіх вимірів та отримання технічного паспорта ми переступаємо до фінальної стадії – оформлення санітарно-епідеміологічного висновку (Санітарний паспорт).
Видача санітарного паспорта – свідчить про отримання санітарно-епідеміологічного висновку, тобто отримання офіційного права на експлуатацію діагностичного кабінету, в якому є джерело іонізованого випромінювання.
Надаємо консультації щодо збору з підготовкою та подання документів для отримання права введення в експлуатацію рентгено-діагностичного кабінету.